EESTI AUTOSPORDI LIIT

Uudiskiri nr 33, 12.10.2023

Nädalavahetus autospordis: võistlusi sama arvukalt nagu mõnel suvisel nädalalõpul

Ehkki käes on oktoobri keskpaik, jätkub autospordihooaeg täistuuridel, koos e-spordiga toimub Eestis kuus võistlust, lisaks veel rallikross Riias.

Loe edasi

FOTOD ja VIDEO. Ott Tänak ja Robert Virves võitsid Saaremaa ralli

Saaremaa ralli võitsid Ott Tänak / Robert Virves, kes edestasid põneva võistluse lõpus Ken Torni / Kuldar Sikku 9,2 sekundiga.

Loe edasi

Eesti maastikusõitjad saavutasid Rumeenias kolmikvõidu

Eesti maastikusõitjad saavutasid Rumeenias toimunud Balkan Offroad Rallye´l klassis Extreme kolmikvõidu.

Loe edasi

FOTOD. Simon Suvemaa tuli Balti, Karel Piiroja Eesti meistriks

Bikernieki ringrajal toimunud driftivõistlusega NEZ Final Fight 2023 tõmmati joon alla Baltimaade driftihooajale.

Loe edasi

Mark Dubnitski võitis MM-il kvalifikatsiooni, finaalis katkestas

Mark Dubnitski võitis Franciacorta kardirajal sõidetud OK klassi MM-i kvalifikatsiooni, kuid finaalis katkestas.

Loe edasi

Priit Sei saavutas Rootsi printsi võidusõidul poodiumikoha

Rootsis sõideti prints Carl-Phillipi-nimeline karikavõistlus, kus olid Masters klassis stardis nii Priit Sei kui prints isiklikult.

Loe edasi

HRX Estonian Grand Prix järelfilm

Ringrajahooaja suursündmuse HRX Estonian Grand Prix / Suur Võidusõit ametlik järelfilm sai valmis. Estonian Grand Prix toimus 12. augustil Pärnus Porsche Ringil, võistlusel tähistati ka vormel Estonia 65 aasta juubelit.