EESTI AUTOSPORDI LIIT

Uudiskiri nr 49, 08.03.2024

Nädalavahetus autospordis: Eestis e-autosport, Paul Aron võistleb vormel 2 sarjas

Nädalavahetusel jätkuvad Eestis e-autospordi Eesti meistrivõistlused, FIA vormel 2 sarja teine etapp sõidetakse Saudi Araabias.

Loe edasi

Selgusid 2024. aasta Team Estonia Autosport liikmed ja liikmekandidaadid

Eesti Autospordi Liidu (EAL) juhatus kinnitas Team Estonia Autosport 2024 liikmed ja liikmekandidaadid. Liikmeid on 15 ja kandidaate kolm.

Loe edasi

Kardisportlane Markus Kajak võitis WSK etapi ja tõusis sarja kokkuvõttes poodiumile

Markus Kajak võitis WSK Super Master Series’i viimase etapi Sarno kardirajal, tõustes hooaja kokkuvõttes teiseks.

Loe edasi

Paul Aron alustas vormel 2 hooaega Bahreinis poodiumikohaga

Paul Aron saavutas vormel 2 hooaja avaetapil Bahreinis põhisõidus kolmanda koha, sprindis oli ta viies.

Loe edasi

Alex Reimann saavutas Porsche Sprint Challenge’i PRO-AM kategooria hooaja esikoha

EST1 Racingu esisõitja Alex Reimann võitis Porsche Sprint Challenge Southern Europe´i hooaja kokkuvõttes PRO-AM kategooria.

Loe edasi

FOTOD. Raassillas superfinaali võitnud Fredi Veeväli: vägev
sõit oli!

Raassilla rajal sõidetud superkrossi karikavõistluste teise etapi superfinaali võitis üheksandalt stardipositsioonilt sõitu alustanud Fredi Veeväli.

Loe edasi

Ralli Eesti meistrivõistluste rehvihanke võitis Pirelli

Autoralli Eesti meistrivõistluste rehvihanke 2025. aasta hooajaks võitis Pirelli esindaja SIA Black & Round. Pirelli rehvid võetakse kasutusele 2025. aasta algusest. Detailse info avaldab EAL septembris.