Nädalavahetus autospordis: viis võistlust Eestis, MM-ralli Rootsis

Nädalavahetusel toimub Eestis viis autospordivõistlust, mitu Eesti ekipaaži stardib Rootsi MM-rallil.

Loe edasi

FOTOD ja VIDEO. Viljandi jäärajal osales ligi 200 võistlejat

Viljandi järvel toimunud jäärajasõidu Eesti karikavõistluste teisel etapil osales 194 võistlejat 16 klassis.

Loe edasi

Balti mere meistrivõistlused algasid põneva Sarma ralliga

Autoralli Balti mere meistrivõistluste uus hooaeg sai alguse veebruari teisel nädalavahetusel sõidetud Sarma talveralliga.

Loe edasi

Maastikusõitjad alustasid hooaega käredas pakases

Maastikusõitjate hooaeg algas Suure Maasturite Talvesprindiga Harjumaal käredas pakases. Stardis näitas termomeeter 24 miinuskraadi.

Loe edasi

Kardisportlane Kajak oli Cremonas neljas, Kuklane seitsmes

Markus Kajak lõpetas Itaalias  peetud WSK Super Master Series’i teise etapi KZ2 klassis neljandana. Roland Kuklane tõusis OK klassi finaalis 14 kohta seitsmendaks.

Loe edasi

VIDEO. Juss Parek oli S-Link GT Eesti meistrivõistluste Doningtoni etapil parim

Läinud pühapäeval jätkati S-LINK GT Eesti meistrivõistluste sarjaga, kui sõideti Suurbritannias asuval klassikalisel Donington Parki ringrajal teine etapp.

Loe edasi

FOTOD. Otepää rahvasprindil tehti puhast sõitu

Otepää rahvasprindi jäisel rajal ei juhtunud ühtegi nii tõsist rajalt väljasõitu, et teele tagasi saamiseks läinuks vaja puksiiri abi.

Loe edasi

Aluvere Ringi karikasari algas suurepärastes talvistes oludes

Suurepärastes talvistes oludes sõidetud Aluvere Karika avaetapil osales 57 võistlejat.