EESTI AUTOSPORDI LIIT

Uudiskiri nr 18, 22.06.2023

Nädalavahetus autospordis: ralli ja elektrivormelite MM,
e-autosport ning kardisport

Nädalavahetusel on maailmameistrivõistluste punktid mängus rallis ja Formula E võistlussarjas, Singapuris toimub e-autospordi olümpianädal ning kardisportlased võistlevad Itaalias.

Loe edasi

Forus Lõuna-Eesti rallile oodatakse starti maailma parimaid rallimehi

Juulikuu teisel nädalavahetusel sõidetakse Haanja ümbruse teedel 22. Forus Lõuna-Eesti ralli, kuhu oodatakse starti ka Rally1 autosid. Võistlustrassi pikkuseks on 171,12 km, millest kiiruskatsed moodustavad 68,43 km.

Loe edasi

VIDEO. Urvo Männama / Risto Lepik lõpetasid raske maastikuralli Kreekas 4. kohaga

Rally Greece Offroad ralli käigus tuli võistlejatel läbida 825 kilomeetrit, millest kiiruskatseid oli 523 km. Urvo Männama / Risto Lepik lõpetasid ralli üldarvestuse neljanda ja autode klassi teise kohaga.

Loe edasi

Kiirendusvõistlus Rootsis katkestati. Kuidas läks Eesti võistlejatel?

Rootsis Tierp Arenal toimunud kiirendusspordi Euroopa meistrivõistluste ja EDRS-sarja etapp jäi vihmasaju tõttu pooleli. Eestlastest osalesid võistlusel Andres Arnover ja Kert Orusaar.

Loe edasi

Risto Kappet võistleb nädalavahetusel e-spordi olümpianädalal Singapuris

E-autosportlane Risto Kappet võistleb eeloleval nädalavahetusel e-spordi olümpianädalal (Olympic Esports Week) Singapuris.

Loe edasi

Toyota Balticu ja Rally Estonia joonistusvõistlus „Tuleviku autosõit – hoides loodust!“

Ralli ametlik autopartner Toyota ja Rally Estonia korraldavad joonistusvõistluse, mille käigus saavad lapsed näidata oma nägemust tuleviku autosõidust.

Loe edasi

Kardisportlaste tihe nädalavahetus

Eesti kardisportlased võistesid Soomes, Taanis ja Saksamaal. Klassis OK tõi Taanis toimunud EM-etapilt Eestile esikümne koha Mark Dubnitski. Paul-Kristian Hamburg ja Markus Kajak lõpetasid rahvuslikel võistlusel Soomes ja Saksamaal teisena.

Loe edasi

Laupäeval sõideti Olerex Talendid Rajale sarja teine etapp Hiiumaal Käina kardirajal, kus võistles 73 noort sportlast. Võisteldi nii hobi- kui võistluskartidega. Olerex Talendid Rajale sari jätkub 9. juulil Lange Motokeskuses.

Loe edasi

18. juunil sõideti Vasalemmas Uskumatu Võidusõidu II etapp Jaanikart. Seekord toimus võidukihutamine vigursõidu formaadis.Taas võistlevad kardisportlased Uskumatu Võidusõidu raames 2. juulil Hiiumaal.