EESTI AUTOSPORDI LIIT

Uudiskiri nr 32, 05.10.2023

Nädalavahetus autospordis: Saaremaa ralli, MM-punktid mängus mitmel alal

Nädalavahetusel sõidetakse Saaremaa teedel autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste viimane etapp, kolmel alal on mängus MM-punktid.

Loe edasi

Romet Jürgenson: eesmärk on olla Saaremaal FIA Rally Stari sõitjatest kõige kiirem

6.-7. oktoobrini sõidetaval Saaremaa rallil on Eesti meistrivõistluste osalejate kõrval startimas ka FIA Rally Stari programmi tulevikulootused.

Loe edasi

FOTOD. Armin Raag võitis debüüdi Crosskart Xtrem klassis

Rallikrossi Crosskart 125 klassi Eesti meister Armin Raag debüteeris Raassilla Grand Prix´l täiskasvanute Crosskart Xtrem klassis ja saavutas esikoha.

Loe edasi

FOTOD. Libatse rahvasprint pani sõitjad tõsiselt proovile

Libatse rahvasprindi eri pinnasetüüpe kombineerinud võistlusrada pani sõitjad tõsiselt proovile. Sihile viisid tark sõit ja õige rehvivalik.

Loe edasi

Kardisportlane Albert Tamm tuli Šveitsi meistriks

Kardisõitja Albert Tamm tuli esimese eestlasena Šveitsi meistriks. Tamm osales käesoleval aastal Šveitsi meistrivõistlustel Super Mini kardiklassis.

Loe edasi

Dmitri Janis võitis e-autospordi Eesti meistrivõistluste etapi

Läinud pühapäeval peeti Long Beachi rajal EST1 Racing Vormel 2023 Eesti meistrivõistluste neljas etapp. Esikoha saavutas Dmitri Janis.