Nädalavahetus autospordis: arvukalt võistlusi Eestis ja Sarma ralli Lätis

Nädalavahetusel võisteldakse Eestis aladel e-autospordist kuni maastikusõiduni. Mitmes sarjas tehakse algust 2024. aasta hooajaga.

Loe edasi

FOTOD ja VIDEO. Otepää talveralli võitsid Gregor Jeets ja Timo Taniel

Otepää talverallil seitse katset kümnest võitnud Gregor Jeetsi / Timo Tanieli edu Karl Martin Volveri / Margus Jõeranna ees oli finišis 19,3 sekundit.

Loe edasi

Georg Linnamäe / James Morgan lõpetasid Arctic ralli Rally2 autode arvestuse neljandal kohal

Möödunud nädalavahetusel sõideti Rovaniemis 59. Arctic Rally, kus 123 võistluspaari hulgas olid stardis ka Georg Linnamäe ja tema britist kaardilugeja James Morgan.

Loe edasi

Alex Reimann saavutas Portugalis kahel korral poodiumikoha

Nädalavahetusel Estorilis toimunud Porsche Sprint Challenge Southern Europe teisel etapil saavutas Alex Reimann PRO-AM klassis esimeses sõidus teise koha ja teise võitis.

Loe edasi

Nädalavahetusel algav maastikusõiduhooaeg toob mitmeid uuendusi

Nädalavahetusel Suure Maasturite Talvesprindiga algav Eesti maastikusõiduhooaeg toob mitmed uuendused võistluskalendris, aga mitte ainult.

Loe edasi

Mudelinäitusega tähistatakse Eesti esimese rahvusvahelise ralli aastapäeva

Homme, 9. veebruaril avatakse Tallinna mudelipoes Modelsshop ralliteemalise näituse täiendus, mis on pühendatud Eestis toimunud esimesele rahvusvahelisele autorallile Baltika 84.

Loe edasi

Konkurss kardispordi EMV promootori leidmiseks

Eesti Autospordi Liit kuulutas välja konkursi, et leida promootor kardispordi Eesti meistrivõistlustele 2024. ja 2025. aastaks. Osalemiseks tuleb soovist teada anda hiljemalt 12. veebruari kella 12.00-ks kardikomitee esimehele Mart Liiksaarele.