EESTI AUTOSPORDI LIIT

Uudiskiri nr 28, 08.09.2023

Nädalavahetus autospordis: rallikrossi finaal ja eestlaste rahvusvahelised stardid

Nädalavahetusel selguvad rallikrossi Eesti meistrid, jätkuvad rahvasprindi ja kardihooajad ning mitmed Eesti sportlased stardivad välismaal.

Loe edasi

Maiko Tamm võitis rallikrossi Rally X Nordic sarja; Martin Juga viimasel etapil krosskartide parim

Maiko Tamm võitis Rally X Nordicu võistlussarja Supercari Pro Am kategoorias. Krosskartidel saavutas etapivõidu Martin Juga.

Loe edasi

FOTOD ja VIDEO. Selgusid Rotaxi klasside Eesti meistrid ja Grand Finalsile pääsejad

Laitses sõideti Rotaxi klasside Eesti meistrivõistluste viimane etapp, kus selgusid meistrid ja need, kes pääsevad Rotaxi Grand Finalsile Bahreinis.

Loe edasi

FOTOD ja VIDEO. Topeltvõidud Ljubimovile ja Kuklasele. Meistrisari jätkub

Kardispordi Eesti meistrivõistlused jätkusid CIK FIA klassidele LaitseRallyPargis. Topeltvõite nautisid klassis Mini 60 Nikita Ljubimov ja klassis OK Roland Kuklane.

Loe edasi

Paul Aron lõpetas vormel 3 hooaja kolmanda kohaga

Paul Aron (Prema Racing) lõpetas vormel 3 sarja hooaja kolmanda kohaga. Meeskondikult võitis Prema Racing.

Loe edasi

Jüri Vips sai IndyCari debüütvõistlusel 18. koha

Jüri Vips (Rahal Letterman Lanigan Racing) lõpetas oma esimese võistluse IndyCaris Portlandi rajal 18. kohaga.

Loe edasi

Piiroja Karikal osales hooaja kokkuvõttes 150 võistlejat

Piiroja rallikrossirajal peetud Piiroja Karikal osales kolme etapi kokkuvõttes 150 võistlejat.

Loe edasi

Tartus toimub nädalavahetusel autonäitus Motoshow

Reedel algab Tartu Näitustel auto- ja tehnikamess Motoshow, kus on mitmekesiselt esindatud ka autosport.

Loe edasi

Rallide korraldustaotlused ja Ants Seileri fond

EAL rallikomitee alustas 2024. aasta autoralli Eesti meistrivõistluste etappide korraldustaotluste vastuvõtmist. Taotlusi saab esitada 27. septembrini. Taotluse võivad esitada nii need, kel on varasem kogemus kui ka uued korraldajad.