EESTI AUTOSPORDI LIIT

Uudiskiri nr 23, 27.07.2023

Nädalavahetus autospordis: kiirendusest maastikusõiduni ja eestlaste välisstardid

Nädalavahetusel jahitakse Eesti meistrivõistluste punkte maastikusõidus, kiirendusspordis ja ringrajasõidus, kuid võistlusi toimub teisigi. Mitmed Eesti autosportlased võistlevad välismaal.

Loe edasi

FOTOD. Rovanperä ja Halttunen võitsid kolmandat aastat järjest Rally Estonia

Kalle Rovanperä /Jonne Halttunen võitsid  Rally Estonia lähimate jälitajate ees 52,7 sekundiga. Ralli üldvõitjaid ootasid lisaks karikatele ka traditsioonilised võitjatele disainitud Rally Estonia kiivrid.

Loe edasi

FOTOD ja VIDEO. Rally Estonial sõidetud EMV etapi võitsid Georg Linnamäe / James Morgan

Rally Estonia raames sõidetud autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste etapi võitsid Georg Linnamäe / James Morgan (Hyundai i20 N Rally2).

Loe edasi

E-sportlane Risto Kappet võistleb Formula E finaalis ja kestvus-sõidus koos Martin Rumpiga

E-autosportlane Risto Kappet võistleb eeloleval laupäeval Formula E ametliku e-spordi sarja finaalis ning 5. augustil koos Martin Rumpiga e-spordi kestvussõidus.

Loe edasi

Ruben Volt tegi Prantsusmaal tugeva esituse, poodium jäi mõne sekundi kaugusele

Ruben Volt näitas nädalavahetusel TCR Europe sarja etapil head kiirust. Paul Ricardi ringrajal sõidetud etapil sai ta sõitudes kuuenda ja neljanda koha.

Loe edasi

EST1 Racingu sõitja Alex Reimann võitis Paul Ricardi ringrajal

Möödunud nädalavahetusel võistles Eesti tiim EST1 Racing Paul Ricardi rajal GT Cup Open võistlusel. Alex Reimann saavutas nii klassi- kui üldvõidu.