Uudiskiri nr 64, 28.06.2024

Nädalavahetus autospordis: kiirendus, kross ja kardisport Eestis, eestlased välisvõistlustel

Nädalavahetusel võisteldakse Eestis autokrossis, kiirendus- ja kardispordis. Mitmed eestlased stardivad välismaal.

Loe edasi

Järgmisel nädalal aset leidvale ERC Delfi Rally Estoniale registreerus 51 võistluspaari

Autoralli Euroopa meistrivõistluste hooaja neljandale etapile, ERC Delfi Rally Estoniale on end kirja pannud 51 ekipaaži.

Loe edasi

Paul Aron jätkab vormel 2 sarja liidrina

Barcelonas toimunud vormel 2 Hispaania etapi põhisõidus neljanda koha saanud Paul Aron jätkab sarja liidrina.

Loe edasi

Ralf Aron sai Nürburgringil teise koha

Ralf Aron sai Nürburgringi kestvussõitude sarja kolmandal etapil ADAC Westfalenfahrt teise koha.

Loe edasi

Viis Eesti kardisportlast tõusid Läti meistrivõistluste etapil poodiumile

Smiltene kardirajal jätkusid kardispordi Läti meistrivõistlused hooaja teise etapiga. Eestlasi mahtus poodiumile neljas masinaklassis kokku viis.

Loe edasi

Mark Dubnitski sai kardispordi EM-etapil 17. koha, Mark Martin Loomets võitis Itaalias

Eesti kardisportlased võistlesid nädalavahetusel Euroopa meistrivõistluste etapil Slovakkias ja Itaalia meistrisarja sõidul Val Vibratas.

Loe edasi

Mairo Tiks saavutas Panasonic Kehala Karikal topeltvõidu

13-aastane Mairo Tiks võitis Kehala Ringil sõidetud Panasonic Kehala Karikal esikoha nii noorte esiveoliste kui täiskasvanute esiveoliste autode klassis.

Loe edasi

Katrina Mathiesen saavutas superkrossisarjas esimese võidu

Katrina Mathiesen saavutas Raassilla rajal toimunud võistlusel karjääri esimese superkrossivõidu, olles parim tagaveoliste klassis.