EESTI AUTOSPORDI LIIT

Uudiskiri nr 29, 14.09.2023

Nädalavahetus autospordis: arvukalt võistlusi Eestis, Drift Mastersi kulminatsioon Poolas

Nädalavahetusel toimub Eestis kuus võistlust, mõnelgi alal saavad selgeks kogu hooaja parimad. Mitmed Eesti sportlased stardivad välismaal.

Loe edasi

Andres Arnover saavutas kiirendusspordi Euroopa meistrivõistlustel pronksmedali

Andres Arnover (Ford Mustang) lõpetas viiest etapist koosnenud kiirendusspordi Euroopa meistrivõistlused hooaja kokkuvõttes pronksmedaliga.

Loe edasi

FOTOD ja VIDEO. LaitseRallyPargis selgusid rallikrossi Eesti meistrid

LaitseRallyPargis sõidetud rallikrossi Eesti meistrivõistluste kuuendal etapil selgusid hooaja parimad. Enne viimast etappi oli selge vaid ühe klassi meister.

Loe edasi

Pranko Kõrgesaar / Ott Kuurberg saavutasid Leedu meistrisarja etapil klassivõidu

Pranko Kõrgesaar / Ott Kuurberg saavutasid Elektrenai ümbruse teedel sõidetud autoralli Leedu mv etapil klassi LARC4 ja juunioride arvestuse esikoha.

Loe edasi

Ajaloolised vormelid võistlesid Tšehhis, Sten Suban saavutas klassivõidu

Eesti vormelisõitjad osalesid Brno ringrajal toimunud Masaryk Racing Days ja F1 Show´l, mille raames sõideti ka ajalooliste autode sarja HAIGO etapp.

Loe edasi

Markus Kajak sai kardispordi KZ2 maailmakarikal Saksamaal 17. koha

Markus Kajak sai Saksamaal Wackersdorfis toimunud kardispordi KZ2  klassi maailmakarikavõistlustel
17. koha.

Loe edasi

EST1 Racing osales esimese Eesti tiimina Saksamaa Porsche Carrera Cupi võistlusel

EST1 Racing osales nädalavahetusel esimese Eesti meeskonnana Saksamaal Sachsenringi ringrajal maineka Porsche Carrera Cup Deutschland sarja võistlusel.

Loe edasi

Nikita Ljubimov lõpetas Rotax Euro Trophy võistlussarja viienda kohaga

Nikita Ljubimov lõpetas Rotax Euro Trophy hooaja klassis Minimax viiendana, kaotades vaid kaks punkti neljanda kohaga lõpetanud tšehhile.

Loe edasi

Kardispordi Uskumatu Võidusõidu hooaeg lõppes Aravetel kestvussõiduga

Uskumatu Võidusõit lõpetas hooaja kestvussõiduga Aravetel. Starti tuli erinevates klassides koguni 72 sõitjat.

Loe edasi

E-autosport: Dmitri Janis jätkas vormelitel sealt, kus eelmine kord pooleli jäi

E-autospordi EST1 Racing F4 Eesti meistrivõistlused jätkusid Laguna Seca ringrajal. Etapi võitis Dmitri Janis.