EESTI AUTOSPORDI LIIT

Uudiskiri nr 30, 21.09.2023

Nädalavahetus autospordis: kardi- drifti- ja ringrajahooaja finaalid, eestlaste arvukad välisstardid

Nädalavahetusel lõpevad kolme ala kohalikud hooajad ning mitmed Eesti võidusõitjad stardivad välismaal.

Loe edasi

Kevin Pesur lõpetas Drift Mastersi EM-i hooaja seitsmenda koha ning aasta uustulnuka tiitliga

Kevin Pesur lõpetas oma Drift Mastersi Euroopa meistrivõistluste debüüthooaja seitsmenda kohaga.

Loe edasi

FOTOD ja VIDEO. Võrumaal Matsi rajal selgusid autokrossi Eesti meistrid

Autokrossi Green Pro Eesti meistrivõistlused lõppesid põneva kuuenda etapiga Matsi rajal Võrumaal. Enne viimast võistlust olid kõigis klassides otsad lahti.

Loe edasi

FOTOD ja VIDEO. Crosskartide sprindi võitis Martin Juga, liidrina jätkab Martin Järveoja

Crosskartide rallisprindi Eesti meistrivõistluste etapi Raadil võitis Martin Juga, kes jääb sarja liidrist Martin Järveojast nüüd vaid ühe punkti kaugusele.

Loe edasi

FOTOD. Noorteralli Eesti meistrivõistluste etapi võitsid Männamets ja Planken

Lõuna-Eesti rahvaralli raames sõidetud noorteralli EMV etapi võitsid J16 klassis Oskar Männamets / Holger Enok ja J18 Joosep Planken / Taavi Lassmann.

Loe edasi

FOTOD. Noored Roolis neljas etapp sõideti Tabasalu kardirajal vahelduvates ilmaoludes

Tabasalu kardirajal toimunud Noored Roolis sarja neljas etapp üllatas seekord nii osalejaid kui ka korraldajaid väga vahelduvate ilmaoludega.

Loe edasi

Itaalias avasõidus esimeselt kohalt startinud Ruben Volt lõpetas selle teisena

Autoringrajasõitja Ruben Volt jätkas Itaalia TCR-kereautode meistrivõistlusi Monza etapil väga hea hooga.

Loe edasi

Selgus Eesti esindus kardispordi Rotaxi Grand Finalsiks
Bahreinis

Jelgavas lõpetati kardispordi Läti ja Leedu meistrisarjad. Jagati välja Baltikumi Rotaxi Grand Finalsi piletid.

Loe edasi

Superkrossi hooaeg lõppes võidukihutamisega Taali rajal

Superkrossi karikasarja finaaletapil Lelle Racing`u auhindadele kihutas Taalis poolsada autosportlast.

Loe edasi

Dmitri Janiselt järjekordne esikohakolmik

Okayama ringrajal Jaapanis toimus
e-autospordi EST1 Racing vormel 4 Eesti meistrivõistluste kolmas etapp.

Loe edasi

Kohtunike register, seminar ja stipendium

Eesti Autospordi Liit avalikustas uue kohtunike registri, kuhu on kantud kõik litsentseeritud autospordikohtunikud, kes olid nõus oma nime avaldamisega. Register täieneb uute kohtunike lisandudes.