EESTI AUTOSPORDI LIIT

Uudiskiri nr 61, 06.06.2024

Nädalavahetus autospordis: Eestis drift, rallikross ja maastikusõit, mitmed eestlased stardivad välismaal

Eesti meistri- ja karikavõistluste punktid on mängus driftis, rallikrossis ja maastikusõidus, kardisportlased jahivad EMV punkte Lätis ja mitmed teisedki Eesti autosportlased stardivad välismaal.

Loe edasi

FOTOD. ERC Delfi Rally Estonia tutvustas 28 päeva pärast startiva Euroopa meistrivõistluste etapi plaane

Neljapäeval toimus Tallinnas ERC Delfi Rally Estonia ametlik pressikonverents, kus allkirjastati koostöölepingud, tutvustati  plaane ja tegevusi ning vesteldi kodusel tippvõistlusel osalevate Eesti tippudega.

Loe edasi

Ott Tänak ja Martin Järveoja võtsid Sardiinia teedel karjääri 20. etapivõidu

Nädalavahetusel sõideti Sardiinias autoralli MM-hooaja kuues etapp. Ott Tänak / Martin Järveoja võitsid ralli 0,2sekundilise eduga Sebastien Ogier / Vincent Landais´ ees.

Loe edasi

Ruben Volt võitis autoringrajasarja TCR Europe etapi

Ruben Volt säras nädalavahetusel kereautode Euroopa sarja kahel etapil Salzburgringil. Esimeses sõidus oli ta kolmas ja teise võitis.

Loe edasi

Mitmed eestlased saavutasid Rotax Nordicu etapil poodiumikohti

Rotax Nordic 2024 avaetapil Leedus Šiauliai kardirajal lõpetasid poodiumil neli eestlast: Nikita Ljubimov, Aron Kivilo, Ragnar Veerus ja Priit Sei.

Loe edasi

Kardisportlane Mark Dubnitski pääses Champions of the Future võistlusel finaali

Slovakkias sõideti kardisarja Champions of the Future kolmas etapp. OK Junior klassis oli stardis Meryl Peldes, OK klassis Mark Dubnitski ja Hugo Rajamets.

Loe edasi

FOTOD. Noored Roolis sarja kolmas etapp sõideti tavapärasest kiiremal võistlusrajal

Pühapäeval toimus Tabasalu kardirajal Noored Roolis sarja kolmas etapp, kus teineteisega võtsid seekord mõõtu kokku 67 noort vanuses 8–15 aastat.

Loe edasi

Rahvasprindi noorteklassi võitja Kermo Müil: Raplas tuleb täpselt sõita

Rapla rahvasprindil sealsel kardirajal jõudis oma karjääri esimese autovõistluse võiduni 14aastane Kermo Müil. J18 klassi võitis Kristian Hallikmägi.

Loe edasi

Sihikul on uus rajarekord

Riias Bikerniekil 14.-15. juunini toimuv DeWALT Grand Prix võõrustab ringrajasõidu Balti ja Eesti meistrivõistluste teist etappi. Rajarekordit sihib Eesti meeskond eesotsas Tõnis Vanaseljaga, autoks Eesti superauto Kalana.